Konkurss "Kokkame ise" kutsub lapsi oma toidutegu filmima

Konkursi korraldajad soovitavad lastel olla loomingulised, lahedad ning leidlikud. Kaasata võib ka oma õpetajaid. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Arne Trautmann / PantherMedia / Arne Trautmann

Maaeluministeerium ja Eesti Peakokkade Ühendus kutsub 6.-8. klasside lapsi osalema videokonkursil "Kokkame ise", mille peaauhind on personaalne koolitus tippkokaga võitja valitud kohas.

Konkursil võivad osaleda kõik Eesti põhikoolide 6.-8. klasside õpilased. Osalemiseks tuleb moodustada soovitatavalt kuni kuuest liikmest koosnev meeskond ja teha üks tore kokkamisvideo, kus valmistatakse ühte „Peakokad koolis“ projekti raames loodud retseptidest. Retseptid leiab Eesti toidu lehelt.

2-3-minutiline video peab sisaldama grupi tutvustust, toidu valiku põhjendust, toidu valmistamise ja serveerimise protsessi ning ühte soovi retsepti osas, mida lapsed sooviksid edaspidi kokandustunnis õppida.

Video tuleb postitada vabalt valitud keskkonda, kus see oleks avalikult nähtav, ning saata link aadressile: videokonkurss@eestitoit.ee. Video esitamise tähtaeg on 22. november.

Lisaks peaauhinnale jagatakse ka eripreemaid parimatele. Konkursi võitja selgitab välja peakokkadest koosnev žürii ning videod avaldatakse Eesti Toidu Facebooki lehel.

Konkursi korraldajad soovitavad lastel olla loomingulised, lahedad ning leidlikud. Kaasata võib ka õpetajaid, et üheskoos vahva toidulugu filmida.

Populaarne

Tagasi üles