Nädala keskpaik toob kuni 13 külmakraadi

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Alanud nädala heitlikud ilmad pakuvad õhutemperatuure, mis ulatuvad neljast soojapügalast kuni 13-kraadise miinuseni.

Täna on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, Põhja-Eestis ka lund. Tuul pöördub kagust edelasse ja tugevneb 6-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka teisipäeva öösel on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, Põhja-Eestis ka lund. Tuul pöördub kagust edelasse ja tugevneb 6-11, rannikul puhanguti 15 m/s.

Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Sajab lörtsi ja vihma, pärastlõunal ka lund. Õhtupoolikul sadu alates Loode-Eestist lakkab. Tuul pöördub loodesse ja põhja 7-12, rannikul puhanguti 15-17 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi, pärastlõunal langeb põhja poolt alates -2 kuni -6 kraadini.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Öö hakul võib kohati lund sadada. Puhub loode- ja põhjatuul 5-10, öö hakul rannikul puhanguti 13 m/s. Külma on 5-10, selgimiste korral Põhja-Eestis kuni 13 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub lääne- ja edelatuul 2-7 m/s. Külma on 2-6 kraadi.

Neljapäeva öösel pilvisus tiheneb. Alates Edela-Eestist hakkab lund ja lörtsi sadama. Puhub lõunakaaretuul 3-9 m/s, hommikuks pöördub kagusse ja tugevneb rannikul puhanguti 13 m/s. Külma on 4-10, saartel kohati 2 kraadi, Ida-Eestis öö hakul paiguti kuni 13 kraadi. Hommikuks läheb tasapisi soojemaks. Neljapäeva päeval on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, hommikul paiguti ka lund. Puhub lõunatuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi.

Populaarne

Tagasi üles