Väike, aga võimas: järelveetav miniekskavaator EXA-750 jõuab kohale nii auto kui ATV abil

Kadri Suurmägi
, toimetaja
Copy

„Tal on võrdlemisi suur kaeveulatus: noole pikkus on 4 meetrit ja kaevab 2,3 meetri sügavusele. Need on ühe väikese ekskavaatori kohta tegusad numbrid,” sõnas Võidu Invest OÜ tegevjuht Siim Aas.

Järelveetavast miniekskavaatorist EXA-750 kõnelnud Siim Aas tõi välja, et miniekskavaator on järelveetav, mistõttu pole selle transportimiseks vajalik haagist, mis tavaliste roomikekskavaatorite juures oleks vajalik. Samuti sõidab ekskavaator objekti ka ise ringi.

Kasutamiseks sobib ekskavaator väga erinevatel töödel. Sobib masin kasutamiseks näiteks elektritööde ja trassitööde tegijatele, aiatöödel ja huvi on Aasa sõnul üles näidanud ka kalmutööde tegijad. "Sobib ka kindlasti ise nokitseda soovijatele, kes tahaks koduhoovis midagi teha."

Võrreldes roomikekskavaatoritega rikub EXA-750 ka vähem pinnast.

Eelmisel nädalal toimunud Maamessil esitleti 10 messinaela. Maa Elu vahendas neid oma Postimees Maa Elu TV messisaates ja nüüd tutvustab neid lähemalt ka Maa Elu veebis. Vaata lähemalt videost.

Järelveetav miniekskavaator. FOTO:
Järelveetav miniekskavaator. FOTO: Foto: VÕidu Invest

Järelveetav miniekskavaator EXA-750

Võimas ja mitmekülgne järelveetav ekskavaator, mida saab hõlpsasti ühelt objektilt teisele transportida ATV või sõiduauto haakes. Ekskavaatori vedavad esirattad pakuvad suurepärast manööverdamisvõimet ja haarduvust igasugusel maastikul. Tänu kompaktsele disainile suudab EXA-750 liikuda ja töötada kitsastel aladel, kus suuremad ekskavaatorid ei saa.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles