T, 29.11.2022

Tänavune Tourest toimub veebruari asemel maikuus

BNS
Tänavune Tourest toimub veebruari asemel maikuus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tourestil plaanitakse taaskord püstitada ka Puhka Eestis ala ning Eesti toiduteelised valmistavad erinevate piirkondade ehedat toidukaupa.
Tourestil plaanitakse taaskord püstitada ka Puhka Eestis ala ning Eesti toiduteelised valmistavad erinevate piirkondade ehedat toidukaupa. Foto: Eero Vabamaegi/Postimees/EESTI MEEDIA/SCANPIX BALTICS

Eesti ja Baltikumi pikima ajalooga turismimess Tourest toimub tänavu traditsioonilise veebruari alguse asemel mai keskel Tallinnas lauluväljakul, keskendudes vastutustundlikule reisimisele uues olukorras.

14.-15. maini toimuv kahepäevane mess toimub nii lauluväljaku siseruumides kui ka välialal. “Veel eelmise messi ajal ei osanud keegi ette näha, et tänavune, ümmargust 30. sünnipäeva tähistav juubelimess on olulisem kui kunagi varem. Inimeste reisikihk ei ole kadunud, vaid aina kasvab, ent reisimise osas on veel palju ebakindlust,” ütles Eesti Turismifirmade Liidu peasekretär Mariann Lugus.

Ta lisas, et Tourestilt saab reisispetsialistide ja riigiametite esindajate käest nõu reisimise kohta uues reaalsuses ning pakkumisi, kuhu ja kuidas reisida.

Touresti sõpradele on taas püstitatud Puhka Eestis ala ning Eesti toiduteelised valmistavad erinevate piirkondade ehedat toidukaupa.

Turismifirmade liidu korraldatava Touresti tänavune fookus on turismi taaskäivitamisel ning inimestele vastutustundliku reisimise tutvustamisel. Touresti sõpradele on taas püstitatud Puhka Eestis ala ning Eesti toiduteelised valmistavad erinevate piirkondade ehedat toidukaupa. 

“Oleme lootusrikkad ja põnevil, sest saabuv kevad tõotab ju reisimisvõimaluste taastumist,“ märkis Lugus. „Nüüd on aeg käiku vahetada ja turism taaskäivitada. Teeme seda Tourestil ja vastutustundlikult."

Märksõnad
Tagasi üles