Töötukassa aitab põllumajandusettevõtteid ja tööotsijaid

Piimalehmad. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Mihkel Maripuu

Eestis kehtestatud eriolukorra tõttu on paljud inimesed ajutiselt tööta, sest ei saa kaugtööd teha või on nende töökoht sattunud majandusprobleemide tõttu raskustesse ning töötajad on saadetud koju. Samal ajal on põllumajandusettevõtete jaoks probleemiks vajaliku tööjõu leidmine – nii hooajatööliste leidmine kui ka oskustöötajate leidmine farmidesse või põllule.

Eesti Töötukassa avas internetikeskkonna, kus tööandjad saavad panna üles oma ajutised tööpakkumised ja tööd vajavad inimesed saavad kiiresti tööandjatega ühendust võtta ning tööd saada, vahendab EPKK koduleht. Ajutiste töödega saab tutvuda SIIN.

Tööd saavad pakkuda just need ettevõtted, kes praegust olukorda silmas pidades vajavad ajutiselt lisatööjõudu. Kui tööandjal on soov oma tööpakkumised üles panna, siis tuleks sellest teada anda aadressile mariliis.aron@onlineexpo.com. Küsimuste korral tuleks võtta ühendust oma maakondliku osakonna tööandjate konsultandiga.

Tööotsijatel on võimalik ajutiste tööde portaalis esitada küsimusi pakutavate töökohtade ja hüvede kohta ning ka soovitud töökohale kandideerida. Keskkonna kasutamine on nii tööandjatele kui tööotsijatele tasuta.

Töötukassa lehelt leiab ka tööpakkumisi nii põllumajanduse kui teistest valdkondadest. Põllumajanduse valdkonna tööpakkumised leiab e-Töötukassa lehelt SIIT.

Populaarne

Tagasi üles
Back