Eesti mahepuljong võitis aasta innovatiivseima mahetoote tiitli

FS Goods Foodstuudio kaubamärgi all tegutseva Puljong OÜ maheaedviljapuljong kuulutati tänavuseks innovatiivseimaks mahetooteks. Teadaolevalt on tegu seni kaalukaima rahvusvahelise mastaabiga erialakonkursi võiduga Eesti toiduainetööstusettevõttele.

FOTO: https://www.facebook.com/pollumajanduskoda/

Eesti aedviljapuljong võitis Dubais maailma ühel suurimal toidumessil tänavuse innovatiivseima mahetoote tiitli.

16.-20. veebruarini Dubais toimuval maailma ühe suurima toidumessil Gulfood 2020 nimetati Eesti väiketootja, FS Goods Foodstuudio kaubamärgi all tegutseva Puljong OÜ maheaedviljapuljong tänavuseks innovatiivseimaks mahetooteks ehk pärjati tiitliga „Most Innovative Organic Product“.

Teadaolevalt on tegu seni kaalukaima rahvusvahelise mastaabiga erialakonkursi võiduga Eesti toiduainetööstusettevõttele, vahendab Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja sotsiaameedialeht.

Eesti toidu- ja joogisektori ettevõtted Balsnack, EBM Grupp, Puljong OÜ, Saku Õlletehas, Smackers, Solbritt ja Valio Eesti osalevad sel nädalal riikliku ühisstendi raames Dubais ärimessil Gulfood 2020. 

Messiga paralleelselt toimub Gulfoodil mitmeid üritusi, nende hulgas ka konkurss Gulfood Innovation Awards, kus Eesti ettevõte Puljong OÜ võitis mahe aedviljapuljongiga innovatiivsete orgaaniliste toodete kategooria.

Ühisstendi korraldaja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ettevõtluse keskuse juhi Tanel Rebase sõnul on iga-aastaselt Dubai World Trade Centeris toimuv Gulfood üks maailma suurimaid toidu- ja joogisektori messe. Tänavu toimub mess 16.-20. veebruarini

"Tegemist on ärimessiga, kus osaleb ligi 5000 eksponenti ja rohkem kui 100 000 spetsialisti üle kogu maailma. Kusjuures rohkem kui pooled neist on mujalt kui Araabia Ühendemiraatidest," selgitas Rebane ning lisas, et Eesti on ühisstendiga väljas kolmandat korda.

Populaarne

Tagasi üles