Nädala esimene pool püsib kevadisena

FOTO: Meeldib.ee

 Eeloleva nädala esimene pool püsib jätkuvalt kevadine, pakkudes plusskraade ja vihma ning hea õnne korral ka päikesepaistet.

Esmaspäeva päeval on muutliku pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Hommikupoolikul tugevneb edela- ja läänetuul 7-13, rannikul puhanguti 15-18 m/s. Sooja on 2-5 kraadi.

Teisipäeva öösel on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja läänetuul 7-13, rannikul puhanguti 15-18 m/s. Sooja on 2-5 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves ilm. Sajab vihma, kuid õhtul sadu ja pilved hõrenevad. Puhub lääne- ja loodetuul 5-12, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Sooja on 3-7 kraadi.

Kolmapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lörtsi, lund, rannikul ka vihma. Puhub lääne- ja loodetuul 5-12, rannikul puhanguti 15-18 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +4 kraadi. Kolmapäeva päeval on samuti muutliku pilvisusega ilm. Hooti sajab lörtsi, lund, rannikul ka vihma, õhtuks aga sadu lakkab. Puhub loode- ja põhjatuul 5-12, rannikul puhanguti 17 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +4 kraadi.

Populaarne

Tagasi üles
Back