N, 1.12.2022

Uued Itaalia teleskooplaadurid - põllumeeste tõhusad ja mugavad abilised

FORKLIFT OÜ
Uued Itaalia teleskooplaadurid - põllumeeste tõhusad ja mugavad abilised
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Foto: FORKLIFT OÜ

Kõrgtehnoloogial põhinevad DIECI uued teleskooplaadurid on igati usaldusväärsed ja vastupidavad. Aga mitte ainult – nüüd on ka sõidukite kabiinid kasutajatele eriti mugavaks ja ohutuks muudetud. 

DIECI esitles spetsiaalselt neile tehtud Giugiario DESIGN kaubamärki kandvaid kabiine esmakordselt põllumajandusmessil Agritechnica, mis toimus Hannoveris 12.–18. novembril 2017. aastal, kui tõhususe, innovatsiooni ja stiili võidukat kombinatsiooni. Tootma hakati neid 2018. a lõpus.

Uue kabiini sisemuses on kasutatud autotööstuse uudseid materjale, mis käega katsumisel tunduvad pehmed, kuid on samas tugevad, vähendades vibratsiooni  ning parandades soojus- ja heliisolatsiooni omadusi. Lisaks aitab eriliselt õrnade värvide kasutamine muuta kabiini sisemuse heledamaks ja nähtavuse kabiinis juhi jaoks paremaks.

DIECI kabiinide mugavust aitab veelgi suurendada uus amortisaatorisüsteem, mis võimaldab tõhusalt vähendada suurimaid tõukeid isegi künklikul maastikul liikumisel, see on põllumeestele väga oluline. Uus konditsioneerisüsteem tagab aga sellise ühtlase õhujaotuse, mida ei ole ühelgi varasemal teleskooplaaduri mudelil. Ergonoomilise disaini üheks näiteks on uus reguleeritav käetugi, hõlbustamaks tööd  joystic‘uga.  Lisaks on võimalik muuta sõidusuunda vaid ühe sõrmeliigutusega.

CANBUS-süsteem loob optimaalsed töö- ja ohutusparameetrid põhjaliku diagnostika abil, kuvades väärtused reaal- ajas uuel, 7-tollisel LCD-kuvaril. See võimaldab operaatoril olla kursis kogu vajaliku teabega sõiduki süsteemide pidevaks jälgimiseks. 

Selline integreeritud elektrooniline juhtimissüsteem on täiesti ainulaadne. Lülititel on taustvalgus ning sõiduki kõik kontrollfunktsioonid (juhtimisrežiim, RPM-i kontroll, liikumiskiirus ja diagnostika) on hõlpsasti hallatavad vaid ühe lülitiga.

Saadaval on uute kabiinide kaks versiooni: Standard ja Deluxe, alates 2018. aasta teisest poolest on need paigaldatud kõigile Euroopa ja Põhja-Ameerika turgudele mõeldud uutele põllumajandusseeria sõidukitele.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et sise- ja väliskujunduse väga elegantne stiil, autotööstuse sektori innovatiivsed materjalid, ergonoomiline disain, palju loomulikku valgust ja vähe müra muudavad uued Dieci teleskooplaadurid tõenäoliselt maailma mugavaimateks ja moodsaimateks.

Forklifti tegevjuhi Margus Taada sõnul on teleskooplaadurid põllumajanduses väga universaalsed ja neist on abi praktiliselt kõikjal. Nendega saab tõsta paljusid kaupu või esemeid, laadida koormaid, pressida silo, vedada ja ladustada heinapalle ning teha veel palju muidki töid nii pehmel kui kõval pinnasel. Talvel saab näiteks edukalt kopaga lund lükata.

Forklifti klient:

Uus masin on vanaga võrreldes nagu öö ja päev Forkliftilt korraga kaks Dieci teleskooplaadurit soetanud osaühingu Portage Veod juhataja Tarmo Toomast on tehinguga väga rahul.  „Kasutame uusi laadureid vilja laost autode peale laadimiseks. Ega ükski teine firma nii suuri ja universaalseid upitajaid ei pakugi kui Forklift. Üks on kuue-, teine seitsmetonnine ja need sobivad meile väga hästi. Ka hooldusega olema rahul - kui mingi häda on olnud, oleme kohe kiiresti abi saanud ja viga on ära parandatud. Kui võrdlen seitse aastat vana masinaga, siis on ikka nagu öö ja päev. Kabiin on samuti mugav. Masin on ilusat kollast värvi  nagu viljapeadki.”

Foto: FORKLIFT OÜ

Küsi rohkem infot erinevate mudeliseeriate ja varustuse kohta oma piirkonna müügispetsialistilt: www.forklift.ee.

FORKLIFT OÜ: Uue ja kasutatud tõstetehnika müük ja rent üle Eesti! Esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Tagasi üles