Nädalavahetus tuleb tõeliselt tormine

Tormine ilm võib pakkuda ka silmailu, kuid õuetegevusi nädalavahetusel ei soosi. FOTO: Mihkel Maripuu

Nädalavahetuseks plaane tehes peab arvestama, et ees ootavad kaks tormist päeva – laupäeval võib tuulekiirus puhanguti olla koguni 22 m/s.

Ööl vastu laupäeva on ilmateenistuse andmetel enamasti pilves ilm. Ajuti sajab vihma. Puhub lääne- ja edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 15, pärast keskööd tugevneb edelatuul mandril puhanguti 15, saartel ja rannikul 10-15, puhanguti 22 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C.

Enamasti pilves ilm. Ajuti sajab vihma, õhtul ka lörtsi. Puhub edelatuul 5-11, puhanguti 15, saartel ja rannikul 10-15, puhanguti 22 m/s, õhtul pöördub saartel läände. Õhutemperatuur on 3..8°C.

Teise advendi ilm on veidi vähem tuuline. Ööl vastu pühapäeva on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi, hommikuks sajuvõimalus väheneb.

Puhub edelatuul 5-11, puhanguti 14, saartel ja rannikul lääne- ja loodetuul 9-14, Soome lahe ääres puhanguti kuni 21 m/s, hommikuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Muutliku pilvisusega ilm, õhtul lääne poolt alates pilvisus tiheneb. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub lääne- ja edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 1..5°C.

Tagasi üles
Back