P, 5.02.2023

Nädalavahetus tuleb tõeliselt tormine

maaelu.postimees.ee
Nädalavahetus tuleb tõeliselt tormine
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tormine ilm võib pakkuda ka silmailu, kuid õuetegevusi nädalavahetusel ei soosi.
Tormine ilm võib pakkuda ka silmailu, kuid õuetegevusi nädalavahetusel ei soosi. Foto: Mihkel Maripuu

Nädalavahetuseks plaane tehes peab arvestama, et ees ootavad kaks tormist päeva – laupäeval võib tuulekiirus puhanguti olla koguni 22 m/s.

Ööl vastu laupäeva on ilmateenistuse andmetel enamasti pilves ilm. Ajuti sajab vihma. Puhub lääne- ja edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 15, pärast keskööd tugevneb edelatuul mandril puhanguti 15, saartel ja rannikul 10-15, puhanguti 22 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C.

Enamasti pilves ilm. Ajuti sajab vihma, õhtul ka lörtsi. Puhub edelatuul 5-11, puhanguti 15, saartel ja rannikul 10-15, puhanguti 22 m/s, õhtul pöördub saartel läände. Õhutemperatuur on 3..8°C.

Teise advendi ilm on veidi vähem tuuline. Ööl vastu pühapäeva on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi, hommikuks sajuvõimalus väheneb.

Puhub edelatuul 5-11, puhanguti 14, saartel ja rannikul lääne- ja loodetuul 9-14, Soome lahe ääres puhanguti kuni 21 m/s, hommikuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Muutliku pilvisusega ilm, õhtul lääne poolt alates pilvisus tiheneb. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub lääne- ja edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 1..5°C.

Märksõnad
Tagasi üles