R, 8.12.2023

Põllumajanduskeskuse lummus meelitas kohale üle 1000 põllumehe

maaelu.postimees.ee
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: BALTIC AGRO

Eelmisel nädalal avas Eesti üks suurimaid hulgikaubandusettevõtteid Baltic Agro uue keskuse Jüris. Avapeol osales üle 1000 põllumehe.

Traditsioonilise lindilõikamise asemel tantsiti maja avatuks Märt Agu lavastatud rahvatantsijate ja John Deere’i traktori ühistantsuga. Pidu juhtisid säravad õhtujuhid Eda-Ines Etti ja Gaute Kivistik. Meeleolukal peol esinesid tantsuks armastatud Ivo Linna ja Antti Kammiste ning Tanel Padar oma uue bändiga, esmakordselt esitasid mehed laval koos ka üksteise tuntumaid hitte.

Ehedate ja eestipäraste maitsete eest hoolitses peakokk Rain Käärst ja torti serveeriti külalistele väiketraktorilt.

Uus keskus peegeldab ettevõtet

Uus 5000ruutmeetrine põllumajanduskeskus on 22 aastat tegutsenud ettevõtte esimene oma ehitatud hoone. «See maja väljendab mitmes mõttes Baltic Agrot. Ühest küljest on ta klaasist ning avar ja avatud, nii nagu meie oleme avatud uutele ideedele ja lahendustele. Teisalt on maja nagu suur turvaline kindlus, nagu meiegi oleme oma klientidele usaldusväärne ja kindel partner,» sõnas avakõnes Baltic Agro tegevjuht Ants Puusta.

Uues keskuses asub 1500ruutmeetrine aianduskaupade ja taimekaitse ladu, 1000ruutmeetrine John Deere’i hoolduskeskus ja varuosade ladu, 850ruutmeetrine müügihall ning 1000 ruutmeetrit hõlmav Baltic Agro kontor.

Baltic Agro on Eesti üks suurimaid hulgikaubandusettevõtteid, mille käive ulatus möödunud aastal ligikaudu 200 miljoni euroni. Ettevõte tegutseb aktiivselt viljaäris, taimekaitse ja seemnevilja turul ning alates 2015. aasta maist on Baltic Agro Machiney John Deere’i kaubamärgi ainuesindaja Eestis. Gruppi kuulub ka 2012. aastast Olivia rapsiõli tootev rapsiseemnete töötlemistehas Scanola Baltic.

Talletused peost on leitavad siit:

Avapeo pildid

Avapeo video.

Keskuse pildid

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles