K, 30.11.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tuhanded lapsed lähevad lehmi uudistama

Maa Elu
Tuhanded lapsed lähevad lehmi uudistama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Koolilastele üle Eesti pakutakse võimalust külastada põllumehi, kes kuuluvad Eesti parimate piimatootjate hulka.
Koolilastele üle Eesti pakutakse võimalust külastada põllumehi, kes kuuluvad Eesti parimate piimatootjate hulka. Foto: Urmas Luik

Lastekaitsepäeval võtavad 28 piimafarmi üle Eesti vastu rohkem kui 2800 põhikooli õpilast, et neile tutvustada kaasaegset piimatootmist.

Sel nädlal toimuva rahvusvahelise piimapäeva puhul korraldab Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda avatud piimafarmide päeva.

„Piim ja piimatooted on pajude eestimaalaste jaoks oluliseks toiduaineks, mida tarbitakse iga päev,” ütles Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus. „Avatud piimafarmide päeval on kooliõpilastel võimalus kohtuda Eesti põllumeestega ning oma silmaga näha, kust saab piima teekond toidulauale alguse. Loodame selle ettevõtmisega võita piimale ja piimandusele uusi sõpru, kes mõistaksid paremini põllumeeste igapäevast tööd ja selle väärtust meie kõigi jaoks.”

Nii pakutaksegi koolilastele üle Eesti võimalust külastada põllumehi, kes kuuluvad Eesti parimate piimatootjate hulka.

Märksõnad
Tagasi üles