Galerii ⟩ Jõuluehtesse võib seada ka vana jalgratta või autorehvid
Ootame fotosid jõulukaunistustest veel selle nädala lõpuni

Maa Elu toimetuse üleskutse peale on saabunud juba hulk toredaid fotosid pühadeehtesse seatud kodudest. Oma häid ideid ja fotosid tehtust saab meiega jagada veel selle nädala lõpuni. Kõikide saatjate vahel loosime välja põnevad linnuraamatud.

Näiteks Sille Vadi saatis meile pildi kaunistatud jalgrattas, mis juba teist aastat tema kodu ehib.

"Kuna olen kirglik jalgrattur, siis peavad ka jõulukaunistused loomulikult olema jalgrattateemalised, seega leidsid kasutust vana jalgratas ja 100 LED tulega valguskett," selgitas ta.

Jaga ka sina meiega oma piduehtes aiast või rõdust tehtud fotosid, et teisedki saaks nippe, milline jõulupärg valmistada, kuidas sättida jõulutulesid rõdule või terrassile või kuidas ise meisterdades on võimalik oma kodu kaunistada.

Saada fotod maaelu@ajaleht.ee või meie Facebooki lehe kaudu.

Kui sul on varasematest aastatest mõni tore fotojäädvustus, mida sooviksid jagada, pane see teele – head nipid on ajatud.

Kuigi üks pilt ütleb rohkem kui sada sõna, lisa ka paar lauset materjali või valmistamisviisi kohta selgituseks, kui oled ise midagi valmis meisterdanud.

Ootame fotosid kolmanda advendi ehk 15. detsembrini.

Kõikide saatjate vahel loosime välja raamatukomplekti, kuhu kuuluvad ornitoloog Olav Renno raamatud "Lugusid Eesti lindudest. Kevad ja suvi" ning "Lugusid Eesti lindudest. Sügis ja talv".

Raamatutes tutvustab linnuteadja Olav Renno linde, kelle toimetamist on huvitav vaadata kas kevadel ja suvel või siis sügiskuudel ja juba lume saabudes. Linnulugusid ilmestavad Arne Aderi, Remo Savisaare, Sven Začeki jt Eesti loodusfotograafide tabatud hetked.

FOTO: raamatu esikaas

Populaarne

Tagasi üles
Back