Rootsis rekordsumma heategevusraha kogunud roosad roomikud tegid head ka Eestis

MFO juhatuse liige Indrek Reisenbuk (parema) avaldas messi avapäeval lootust, et roosad roomikud pole oma heategusid veel lõpetanud. Nii läkski. Valma Saeveski OÜ juht Olav Arus ostis roomikud 9000 euro eest.

FOTO: MFO OÜ

Selleaastasel Maamessil esitleti roosasid Olofsforsi roomikuid, mille abil oli varasemalt Rootsis toimunud heategevuslikul oksjonil kogutud 155 000 Rootsi krooni ehk pea 15 000 eurot.

Osaühing MFO on esimene välisfirma, kes Rootsis toimunud oksjoni võitis. Kogu tulu läks rinnavähi uuringute toetuseks Breast Cancer Associationi fondi.  Fondi koguti rekordsumma ja 2010. aastast korraldatava oksjoni varasem rekord oli 96 000 Rootsi krooni ehk pea 9000 eurot.

Ettevõtte juhatuse liige Indrek Reisenbuk rääkis messi avapäeval, et sellega roosad roomikud oma heategusid veel lõpetanud pole, ja neil on plaanis see raha, mis saadakse nende roomikute müügist Maamessil või pärast seda, annetada mõnele Eestis tegutsevale heategevusfondile.

Enne Maamessi lõppu müüski MFO OÜ Valma Saeveski OÜ juhile Olav Arusele. Roomikud müüdi 9000 euro eest ja MFO annetab selle raha vähiravifondile “Kingitud elu”.

“Mul on vähiravi toetamiseks isiklik põhjus. Kolm aastat tagasi suri sellesse haigusesse minu ema,” sõnas Olav Arus ettevõtte Olofosfors pressiteate vahendusel.

Vaata ka videolugu: Roosad roomikud kogusid heategevuseks rekordilise summa

Populaarne

Tagasi üles
Back